שאלות ותשובות

רכזנו עבורכם תשובות לשאלות נפוצות בנושאים שונים שמעניינים אתכם.

במכשירי קריפטון רשאים לעבוד רופאים בתחום האסתטיקה וקוסמטיקאיות מדופלמות. כמו כן חברתנו מסמיכה ומכשירה את הרוכשים לעבוד בצורה בטוחה ויעילה הן באופן תאורטי והן באופן מעשי.

לכל מכשיר יש אחריות מטעם החברה היצרנית לאורך זמן משתנה , ניתן להרחיב את האחריות במעמד הרכישה או בתום תקופת האחריות בתנאים משתלמים ושקט נפשי. בחברתנו ישנה מעבדה מוסמכת עם מהנדס במשרה מלאה, המעבדה מספקת שירותי תיקונים ואחזקה שוטפת לכל המכשירים גם למכשירים שנרכשו במקומות אחרים.

תחילה יש לייעד את המכשיר לסוג הטיפול הנדרש והבעיות שאנו רוצים לפתור ללקוח, יש לשים לב למספר פרמטרים חשובים בעת הבחירה: סוג הטכנולוגיה, אישור תקן , ארץ הייצור של המכשיר- שיש למי לפנות וישנה ומתעוררת שאלה ,עוצמות הטיפול, מחקרים קליניים שבוצעו- לוודא שיש תוצאות לפני ואחרי. מחירים-עמידה בתקציב, בדרכה קלינית וליווי מקצועי בעת הרכישה ובהמשך העבודה בקליניקה. חדשנות- פרמטרים וטכנולוגית, כאב- מינימום כאב ומקסימום תוצאה.

תחילה יש להבין את הצורך של הלקוח שפנה אלייך לטיפול, את סוג הטיפול הנדרש כמו: אקנה, צלקות, הבהרה, ניקוי עמוק, מיצוק ולאור הדרישה להתאים את המכשיר, יתכן וישנה מערכת רבת יישומים עם אופציות של ידיות , עוצמות טיפול שונות , מחקרים קליניים שבוצעו בהתאם לבעיה, זמני טיפול ובניית פרוטוקול עבודה. חשוב בעת בחירת המערכת לוודא מהם העזרים והחומרים שעליך לשלב בעת הטיפול על מנת למקסם את התוצאות בעבודה והמשך הטיפול בבית.

המכשור שאנו משווקים נושא תו תקן ישראלי ומשרד הבריות, תקן אירופאי CE , תקן FDA . כל מכשיר נושא תקן שרלוונטי לארץ הייצור שלו והתקן המחמיר ביותר. מוצרי תמרוקים מאושרים משרד הבריאות

אכן חברתנו מעסיקה מנהלי מכירות בפריסה כלל ארצית, לנוחות הלקוחות ישנו אולם תצוגה מרשים עם הדגמות ויעוץ ללא כל התחייבות.

חברתנו עובדת בשיתוף פעולה עם כמה חברות ביטוח אמינות, במעמד הרכישה נשמח לייעץ לך על סוכן שמתאים לצרכים שלך ועונה לבקשות שלך מבחינת הגנה מלאה בעבודה.

אנו עובדים עם חברות מימון חוץ בנקאיות, סליקה בחברות כרטיסי אשראי, פריסת תשלומים נוחה גם בשיקים בכפוף לאישור הבנק.